Sezon 2023-2024 - www.nietkow.pl

POLUB NOWY
fanpage Nietków.pl
Przejdź do treści
Ludowy Klub Sportowy ODRA Nietków
 Sezon piłkarski 2023 - 2024

02.07.2024r.

Obóz sportowy młodzieży ODRY Nietków


15.06.2024r.

Mocny akcent na zakończenie sezonu - ODRA pokonała 6:0 SPÓJNIĘ Ośno Lubuskie


01.06.2024r.

ODRA pokonała 4:0 STAL Sulęcin i dopisuje 3 punkty do swojego dorobku w tym sezonie


15.05.2024r.

Nowy element wyposażenia stadionu ODRY Nietków


05.05.2024r.

Remis i podział punktów w meczu z LECHIĄ Zielona Góra. Wynik 0:0.


27.04.2024r.

ODRA pokonała WARTĘ Gorzów II 1:0 - trzy punkty dla Nietkowa


22.04.2024r.
Ważne zwycięstwo ODRY Nietków nad SPROTAVIĄ Szprotawa
Początek rundy wiosennej rozgrywek IV ligi lubuskiej nie był dla zawodników ODRY Nietków pomyślny. Pierwsza drużyna zaliczyła kilka porażek i kilka remisów. Do meczu ze SPROTAVIĄ nie odnisła żadnego zwycięstwa w pojedynkach piłkarskich IV ligi. To powodowało dość mocne nieporozumienia, rozgoryczenie piłkarzy i rosnące parcie na zwycięstwo w nadchodzącym meczu.
Wielka mobilizacja nastąpiła podczas przygotowań do spotkania ze SPROTAVIĄ Szprotawa, aktualnie drużyną wyżej notowaną w rozgrywkach. Efekty można było obserwować w wyjazdowym meczu na obiekcie w Szprotawie. Zwycięstwo ODRY 5:2 w końcu odblokowało ścieżkę zwycięstw pierwszej drużyny naszego klubu piłkarskiego. To był bardzo ważny moment, bo nasza drużyna seniorów po dotychczasowych swoich występach i rozegraniu 24. meczów zajmuje 11. miejsce w tabeli rozgrywek IV ligi. Nie jest to miejsce, które satysfakcjonuje zarząd klubu, trenerów, piłkarzy, ani kibiców. Oczekiwania są duże i nie jest łatwo im sprostać. Do końca sezonu pozostało jeszcze 10 meczów. To daje nadzieję na poprawę zdobyczy punktowej ODRY Nietków, poprawę miejsca w tabeli rozgrywek oraz sporą dawkę radości dla wiernych kibiców naszej drużyny. Trzymamy kciuki za dobre występy i życzymy kolejnych zwycięstw. Powodzenia!

15.04.2024r.

Pierwsze mecze rundy wiosennej już za nami - oto wyniki:


23.03.2024r.

Wyjazd rodziny ODRY Nietków na mecz barażowy eliminacji EURO 2024 pomiędzy Polską a Estonią


09.02.2024r.

Zimowy obóz sportowy piłkarzy ODRY Nietków
Po wielu tygodniach przygotowań zarząd naszego klubu piłkarskiego LZS ODRA Nietków zakończył przygotowania do realizacji zadania pod nazwą "Zimowy obóz sportowy piłkarzy ODRY Nietków". To świetna informacja dla uczestników, a zgodnie z planem ma ich być 70.
Siedzibą obozu zimowego piłkarzy będzie Licheń. To tam, w profesjonalnie przygotowanym obiekcie, odbędzie się zgrupowanie piłkarzy ODRY. 70 zawodników z naszego klubu przez 6 dni (od 12 do 17. lutego 2024r.) trenować będzie w super warunkach Hotelu ATUT****. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sprawdzenia strony internetowej tego obiektu - to jest najwyższy poziom logistycznego zabezpieczenia treningów piłkarskich wsparty warunkami hotelowymi klasy europejskiej. Ten pobyt będzie niezapomnianym wspomnieniem przygotowań piłkarzy ODRY Nietków do rundy wiosennej roku 2024 oraz walki o punkty na lubuskich boiskach.
Obóz jest owocem ogromnej pracy wielu osób. Taka organizacja zasługuje na słowa pochwały. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby zostać partnerem obozu ODRY, to klub zaprasza do kontaktu pod nr tel. +48 600 117 580. Każda pomoc się przyda. Słowa podziękowania już teraz kierowane są do pana Tomka Glück'a - właściciela firmy G&K-Bau GmbH. Zarząd klubu dziękuje, że Tomek jest z ODRĄ od lat i dzięki jego osobistemu wsparciu może realizować szalone pomysły. Bez tego wsparcia nie byłby w tym miejscu, w którym jest. Wielki szacun i podziękowania!


20.01.2024r.
Podziękowanie dla sponsorów za wsparcie dla LKS ODRA Nietków
Zarząd klubu pragnie serdecznie wszystkim podziękować za ogromne wsparcie w funkcjonowanie klubu. Drodzy partnerzy, przedsiębiorcy, ludzie dobrej woli, efektem waszej pomocy jest rozwój Naszego Klubu, ale przede wszystkim krzewienie ducha sportu w Naszych najmłodszych pociechach. Rok 2023 był bardzo rozwojowy dla Nas, ale stawiał też spore wyzwania - również te finansowe, ale to głównie dzięki WAM klub ODRA Nietków może realizować cele sportowe, jak i te infrastrukturalne. Przed Nami rok 2024 zapowiadający się jeszcze bardziej ciekawie - dziękujemy, że jesteście z Nami i razem możemy prowadzić wspólnie wspaniały projekt, jakim jest LKS ODRA Nietków.
NASI SPONSORZY to: G+K-Bau GmbH Tomas Glück, Gmina Czerwieńsk, Lewiatan Krzysztof i Małgorzata Bieniek, Q-Andy Andrzej Kuczak, Brasspol Bartłomiej i Jarosław Mikulski, Professional BHP Krzysztof Szeląg, Truck Service. PHU. Samochody ciężarowe - Marcin Gańko, Gospodarstwo rolne Olizarowicz Henryk, Piotrek Kotkiewicz, Dach-Rem Drzewiecki Sławomir, Maral - Mariusz Świderski, SMB Materiały Wykończeniowe Sp.j. J. Wedler M. Zawadzki, Zakład Usług Leśnych S.C. Jarosław Frątczak Mateusz Frątczak, PabloClima Paweł Warszawski, Warsztat u Hliwy, AH Bau, LG Bau, MW Podłogi Michał Wojciechowski, IREK sp. z o.o. sp. k. Ireneusz Olejniczak.
Dziękujemy też wszystkim osobom prywatnym, sponsorom spotkania, a także wszystkim osobom wspierającym Nasz Klub w każdej kwestii.

18.11.2023r.

Sztab szkoleniowy ODRY stale podnosi swoje kwalifikacje
Sztab szkoleniowy ODRY Nietków wciąż się doskonali i poszerza swoje doświadczenie oraz warsztat trenerski. Realizuje swoje ambitne zadania również w najlepszych drużynach w Europie. Remigiusz Chyła właśnie odbył staż w portugalskim wielosekcyjnym klubie sportowym z siedzibą w Lizbonie. Tak w jednym z najlepszych klubów piłkarskich w Europie - w Benfice Lizbona!

„Miałem wielką przyjemność odbycia stażu w Benfice Lizbona - w jednej z najlepszych akademii na świecie. Bez wątpienia, to co zobaczyłem zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Baza treningowa, kultura, mentalność i dążenie do celu jakim jest gra w pierwszym zespole. Plan stażu był bardzo napięty - obserwacja treningów zespołów: U15, U16, U17, U23 Benfica. Duża intensywność, pomysł i kultura gry to jeden z wielu aspektów, które dało się zauważyć, ale to co przeżyłem na derbach Benfica vs Sporting - nie zapomnę do końca życia. Benfica przegrywała do 90 min 1:0, ale to co stało się później wstrząsnęło całą Portugalią, w 3 minuty Benfica odrobiła straty i wygrała 2:1 !!! Cały stadion eksplodował: emocje, radość i ta miłość do klubu pokazało mi jak futbol jest ważny w Portugalii.

Co kawałek boiska, każde oświetlone i młodzi piłkarze grający do późnych godzin. Jest to miejsce, gdzie szkoli się bardzo dobrych piłkarzy i sprzedaje do dużych klubów, mają swój pomysł na szkolenie i robią to bardzo dobrze. Miałem też przyjemność oglądania meczu Sportingu z Rakowem Częstochowa i możliwość zobaczenia jak pracuje się w Sportingu. Wrażenia i moja opinia jest bardzo dobra, są to dwa wielkie kluby, które rywalizują ze sobą na co dzień, ale w zdrowych relacjach i z szacunkiem do siebie.
Cieszę się, że miałem możliwość zwiedzenia kolejnego kraju, tym razem była to Portugalia, a że futbol tu to religia, że miasto żyje futbolem i widać to codziennie na każdym kroku. Ten wyjazd pokazał mi, że nie ma rzeczy niemożliwych.”


11.11.2023r.

ODRA pokonała STAL Jasień 1:0 - trzy punkty zostają w Nietkowie


21.10.2023r.

ODRA Nietków - MEPROZET Stare Kurowo 4:2


07.10.2023r.

ODRA pokonała wicelidera 4. ligi DĄB Sława/Przybyszów aż 6:0


09.09.2023r.

W meczu ODRA Nietków - SPROTAVIA Szprotawa remis 2:2


09.09.2023r.

Kolejne mecze sezonu jesiennego z wynikami


26.08.2023r.

Zwycięstwo 3:0 w meczu ODRY z POGONIĄ Świebodzin


20.08.2023r.

Pierwsze mecze nowego sezonu już za nami - oto wyniki:


19.07.2023r.

Letnie zmiany na stadionie ODRY Nietków


Ludowy Klub Sportowy ODRA Nietków - to klub piłkarski występujący od 2020 roku w rozgrywkach IV ligi lubuskiej.

Powstanie klubu datuje się na rok 1947. W latach 70-tych klub składał się nawet z kilku sekcji: motorowej, siatkarskiej, piłkarskiej, biegów przełajowych i tenisa stołowego. Obecnie działalność klubu ukierunkowana jest na piłkę nożną. Klub prowadzi aktualnie następujące drużyny piłkarskie: seniorów, juniorów (od sezonu 2023/2024 drużyna ODRY II rywalizuje w rozgrywkach klasy A), trampkarzy, orlików i żaków.


Klubem zarządza Zarząd z prezesem Andrzejem Kuczakiem na czele. Aktualny skład Zarządu LKS ODRA Nietków:

Andrzej Kuczak - prezes

Jarosław Bryndza - wiceprezes

Łukasz Masztalerz - sekretarz

Krzysztof Szeląg - członek zarządu

Paweł Budziński - skarbnik

Sławomir Maryniak - kierownik drużyny

Tytuł Prezesa Honorowego klubu należy do Józefa Feduszyńskiego
- uchwałą Rady Miejskiej w Czerwieńsku
obiektowi sportowemu w Nietkowie 30 czerwca 2012 roku nadano jego imię.
- - - - - - - - - -
Działalność klubu współfinansowana jest ze środków Gminy Czerwieńsk

oraz środków pozyskanych od sponsorów - ich loga zamieszczamy poniżej.


24 maja 2012 roku oddano w ręce

działaczy klubu nową szatnię

i zaplecze socjalne

dla piłkarzy klubu.


Projekt ten był
współfinansowany ze środków UE.


Minęło już 11 lat od tamtego wydarzenia.

Stadion przeszedł gruntowną modernizację
w roku 2020 - po awansie ODRY

do IV ligi.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Więcej informacji o klubie
LKS ODRA Nietków
znajdziecie na portalu społecznościowym
Facebook.


Copyright by Krzysztof Smorąg

Strona prowadzona jest społecznie pod patronatem Stowarzyszenia Mieszkańców Nietkowa
Adres do korespondencji: Dom Kultury w Nietkowie, ul. Tadeusza Kościuszki 87, 66-016 Nietków
Kontakt e-mail:             stronanietkowa@o2.pl

Za pośrednictwem fanpage FB:      Nietków.pl
Telefon do Sołtys Nietkowa: +48 509 412 393
Wróć do spisu treści