Przychodnia EKOMED - www.nietkow.pl

POLUB NOWY
fanpage Nietków.pl
Przejdź do treści
Niepubliczny Zakład Opieki Medycznej EKOMED
Gabinet lekarski       Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EKOMED" od wielu lat zapewnia opiekę medyczną mieszkańcom Nietkowa i okolicznych wiosek. W przychodni znajduje się gabinet lekarski (pediatryczny, internistyczny i medycyny rodzinnej), punkt szczepień, gabinet pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, gabinet zabiegowy, punkt pobrań materiału do badań diagnostycznych, punkt badań EKG oraz gabinet pielęgniarki szkolnej.

Tuż obok przychodni funkcjonuje dobrze zaopatrzony w lekarstwa Punkt Apteczny, zapewniający stały dostęp do niezbędnych podczas leczenia medykamentów.

Godziny przyjęć w przychodni

    *  *  *  *  *       

Nad właściwym funkcjonowaniem przychodni czuwa lek. med. Marzanna Bidzińska. Przychodnia EKOMED jest czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00 oraz od 15:30 do 18:00. Ważne jest również to, że EKOMED jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Okresowo w placówce można skorzystać z możliwości przeprowadzenia badań diagnostycznych, takich jak echo serca, badanie stawów, badanie tarczycy, czy badanie zatok. Wykonywane one są na specjalistycznym sprzęcie, opisywane i konsultowane przez lekarzy - specjalistów.

Rejestracja pacjentów

*  *  *  *  *

       Wszystkim mieszkańcom życzymy oczywiście dużo zdrowia, ale w razie potrzeby zachęcamy do skorzystania z oferty naszej przychodni zdrowia. Miła obsługa i profesjonalizm personelu gwarantują wysoki poziom świadczonych usług medycznych.


ZAPRASZAMY !!!

*  *  *  *  *

Gabinet zabiegowy
Budynek przychodni EKOMED
Punkt Apteczny
Punkt pobrań materiału do badań
Poczekalnia

Copyright by Krzysztof Smorąg

Strona prowadzona jest społecznie pod patronatem Stowarzyszenia Mieszkańców Nietkowa
Adres do korespondencji: Dom Kultury w Nietkowie, ul. Tadeusza Kościuszki 87, 66-016 Nietków
Kontakt e-mail:             stronanietkowa@o2.pl

Za pośrednictwem fanpage FB:      Nietków.pl
Telefon do Sołtys Nietkowa: +48 509 412 393
Wróć do spisu treści