LKS Odra Nietków - www.nietkow.pl

Przejdź do treści
Ludowy Klub Sportowy ODRA Nietków
 Sezon piłkarski 2020 - 2021

19.10.2020r.

Sponsorzy ODRY Nietków mogą być zadowoleni - firma AIKON spisała się na medal.

26.09.2020r.

ODRA Nietków nie przegrywa na swoim stadionie. W kolejnym meczu IV ligi pokonała 5:0 POGOŃ Skwierzyna.

12.09.2020r.

Stadion w Nietkowie przynosi szczęście gospodarzom. ODRA Nietków - POLONIA Słubice 2:1 (0:1).

29.08.2020r.

Kolejny punkt w IV lidze zdobyty. ODRA Nietków - PIAST Iłowa 1:1 (0:1).

08.08.2020r.

W nieznośnym upale ODRA Nietków wygrywa z TĘCZĄ Krosno Odrzańskie 6:1

25.07.2020r.

Zwycięstwo ODRY na inaugurację rozgrywek IV ligi
Inauguracja rozgrywek IV ligi była bez wątpienia wydarzeniem historycznym dla naszego klubu piłkarskiego i naszej lokalnej społeczności. Ogromnym wysiłkiem organizacyjnym i - trzeba to podkreślić - również finansowym doprowadzono stadion do stanu obecnego. Prace były prowadzone od rana do wieczora. Zakres modernizacji był ogromny - począwszy od zrobienia solidnego ogrodzenia obiektu, poprzez piłkochwyty, nowe bramki, nowe miejsca dla zawodników rezerwowych, aż po nowe trybuny dla 300 kibiców, domek gastronomiczny czy remont szatni dla zawodników. Do tego jeszcze dochodzi ogrom prac brukarskich, równania terenu, zabiegów pielęgnacyjnych murawy i prac porządkowych. Dzisiaj stadion cieszy oko.
Sobotni mecz rozpoczął się od podziękowań dla sponsorów, wszystkich osób biorących udział w pracach na stadionie oraz działaczy klubu. Dla całego Zarządu ODRY padły szczególne podziękowania: "Dzięki Waszemu uporowi i determinacji w dążeniu do celu powstał obiekt na miarę XXI wieku. Przez lata będzie dobrze służył piłkarzom pierwszej drużyny, ale też wszystkim dzieciom i młodzieży biorącym udział w zajęciach organizowanych przez klub. To wielki wkład w rozwój kultury fizycznej, rozwój piłki nożnej w Nietkowie i w całej Gminie Czerwieńsk. Mając tak zaradny i skuteczny Zarząd, dobrze funkcjonujący klub z zapleczem sympatyków i kibiców możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość. Mamy nadzieję, że piłkarze ODRY dadzą niejeden raz powody do satysfakcji i zadowolenia kibicom, i działaczom, a stadion ten będzie dla nich szczęśliwy." Prezes Andrzej Kuczak został odznaczony przez Prezesa LZPN - Roberta Skowrona, Kierownik drużyny Sławomir Maryniak otrzymał podziękowania od Prezesa PZPN - Zbigniewa Bońka, a Wiceprezes Jarosław Bryndza wyróżnienie od LZPN.
Po uroczystym otwarciu stadionu rozpoczął się mecz. Piłkarze pięknie wpisali się w podniosły charakter sobotniego popołudnia wygrywając na własnym stadionie z drużyną ZAP SYRENA Zbąszynek 1:0 (0:0). ODRA Nietków rozpoczęła nowy etap w swojej historii. Trzymamy kciuki za następne zwycięstwa. Życzymy naszej drużynie sukcesów i kolejnych powodów do dumy.

10.07.2020r.
Przyjechało nowe wyposażenie boiska - przygotowania do IV ligi idą pełną parą

06.06.2020r.
Ciąg dalszy poważnych zmian na obiekcie ODRY Nietków

23.05.2020r.
Rewolucyjne zmiany na boisku ODRY Nietków         - więcej zdjęć zamieszczono w galerii

Historyczny awans ODRY Nietków do IV ligi
Po zebraniu prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej jest już wszystko jasne. Sezon 2019/2020 od IV ligi w dół został zakończony. Zespoły, które znajdowały się po rundzie jesiennej na miejscach premiowanych awansem otrzymają promocję do wyższych lig. Nie będzie natomiast degradacji do niższych klas. Taka decyzja dla LKS ODRA Nietków oznacza awans do IV ligi.
W Nietkowie mamy więc już drużynę IV-ligową! Bardzo dobra postawa naszej drużyny w rozgrywkach rundy jesiennej i pozycja wicelidera rozgrywek przed zawieszeniem meczy w związku z pandemią koronawirusa dała ODRZE awans. To nie przypadek...
Gratulujemy tego awansu całej drużynie oraz sztabowi szkoleniowemu naszego klubu. Jest to historyczne wydarzenie dla naszej społeczności, ponieważ ODRA pierwszy raz w historii będzie grać w IV lidze. Przed Zarządem klubu sporo pracy i wyzwań, aby spełnić wymagania dotyczące dopuszczenia obiektu do rozgrywek IV ligi. Sympatyków klubu, kibiców i rodziców zawodników drużyn młodzieżowych prosimy o wsparcie działań i pomoc w pracach wykonywanych na obiekcie sportowym Nietkowa. Wspólnym wysiłkiem jesteśmy w stanie przygotować się do trudnych rozgrywek w IV lidze i razem kibicować drużynie w kolejnych meczach.

Ludowy Klub Sportowy ODRA Nietków - to klub piłkarski występujący od 2020 roku w rozgrywkach IV ligi.

Powstanie klubu datuje się na rok 1947. W latach 70-tych klub składał się nawet z kilku sekcji: motorowej, siatkarskiej, piłkarskiej, biegów przełajowych i tenisa stołowego. Obecnie działalność klubu ukierunkowana jest na piłkę nożną. Klub prowadzi aktualnie następujące drużyny piłkarskie: seniorów, juniorów, trampkarzy, orlików i żaków.


Klubem zarządza Zarząd z prezesem Andrzejem Kuczakiem na czele. Aktualny skład Zarządu LKS ODRA Nietków:

Andrzej Kuczak - prezes

Jarosław Bryndza - wiceprezes

Łukasz Masztalerz - sekretarz

Krzysztof Szeląg - członek zarządu

Paweł Budziński - skarbnik

Sławomir Maryniak - kierownik drużyny

Tytuł Prezesa Honorowego klubu należy do Józefa Feduszyńskiego
- uchwałą Rady Miejskiej w Czerwieńsku
obiektowi sportowemu w Nietkowie 30 czerwca 2012 roku nadano jego imię.
- - - - - - - - - -
Działalność klubu współfinansowana jest ze środków Gminy Czerwieńsk

oraz środków pozyskanych od sponsorów - ich loga zamieszczamy poniżej.


24 maja 2012 roku oddano w ręce

działaczy klubu nową szatnię

i zaplecze socjalne

dla piłkarzy klubu.

Projekt ten był
współfinansowany ze środków UE.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Więcej informacji o klubie
LKS ODRA Nietków
na stronie internetowej


Copyright by Krzysztof Smorąg

Strona prowadzona jest społecznie pod patronatem Stowarzyszenia Mieszkańców Nietkowa
Adres do korespondencji: Dom Kultury w Nietkowie, ul. Tadeusza Kościuszki 87, 66-016 Nietków
Kontakt e-mail: stronanietkowa@o2.pl

Za pośrednictwem fb:   nietkow.pl
Sołtys Nietkowa:    +48 509 412 393
Wróć do spisu treści