Rzecznik Dyscyplinarny Koła - kol. Mirosław Kruk

W Kole "Sumik" nadal funkcjonuje Komisja Egzaminacyjna na Kartę Wędkarską. Egzaminy na kartę przeprowadza kol. Ireneusz Wilczak. Opłata: seniorzy - 20zł; młodzież - 10zł. Więcej informacji pod numerem telefonu: 517 834 020.
Przypominamy również o składkach członkowskich. Pełna opłata za wędkowanie, bez zniżek, na wody nizinne dla członków PZW + składka członkowska bez zniżek wynosi 211 zł (125zł + 86zł). Oczywiście tabela opłat przewiduje różnego rodzaju obniżki (
np. dla młodzieży szkolnej, dla osób powyżej 65 roku życia, itp.). Zainteresowani proszeni są o uregulowanie należności.

TERMINARZ ZAWODÓW:             - zawody nocne - parami: 7-8.07, 28-29.07 i 11-12.08       - zawody spinningowe: 14.10

Podsumowanie sezonu wędkarskiego '2017

Jak co roku, na stronie internetowej Nietkowa systamatycznie publikowaliśmy informacje o organizacji zawodów wędkarskich naszego koła SUMIK. Pogoda oraz poziom Odry sprzyjał rywalizacji wędkarzy i zezwalał na terminowe przeprowadzenie zawodów z cyklu Grand Prix. Kolejny sezon dobiegł już końca i przyszedł czas na podsumowanie klasyfikacji generalnej rywalizacji w roku 2017.
Z przyjemnościa informujemy, że po podliczeniu punktów uzyskanych w poszczególnych zawodach k
lasyfikację generalną seniorów wygrał kol. Piotr Maciejewski, drugie miejsce zajął kol. Piotr Rudnicki, a trzecie miejsce - kol. Jerzy Maciejewski. W sezonie prowadzono też klasyfikację juniorów. W tej rywalizacji zwyciężył Hubert Maciejewski, drugie miejsce przypadło Patrykowi Kaczmarskiemu, a trzecie zajął Paweł Feszter. Pełna klasyfikacja Grand Prix '2017 dostępna jest tutaj.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali piękne puchary Gratulujemy wszystkim i już zapraszamy do rywalizacji w kolejnym sezonie.

Podsumowanie rywalizacji wędkarzy w roku 2016

Dni są już krótkie i pojawiły się już pierwsze przymrozki - nadszedł czas podsumowania klasyfikacji Grand Prix koła wędkarskiego SUMIK w Nietkowie. Zaplanowane na początku roku zawody odbyły się terminowo i bez przeszkód pogodowych. Szczęście z różnym nasileniem dopisywało wszystkim uczestnikom rywalizacji - niektórzy jednak mogli się poszczycić lepszymi wynikami od innych. Tak właśnie powstała tabela podsumowująca klasyfikację zawodów Grand Prix. W tym sezonie najlepszy okazał się kol. Piotr Maciejewski, drugie miejsce zajął kol. Janusz Bogulak, a trzeci był kol. Ireneusz Wilczak. Całość rywalizacji dostępna tutaj.
Tradycyjnie już zorganizowano uroczyste zakończenie sezonu i wręczono pamiątkowe puchary. Wszystkim wędkarzom życzymy powodzenia w kolejnym sezonie, bezpiecznego wędkowania i sukcesów w następnych zawodach cyklu Grand Prix.

Sezon wędkarski '2015 zakończony

W aktualnościach naszej strony internetowej systematycznie informowaliśmy o organizacji zawodów koła wędkarskiego SUMIK. To był już kolejny rok gdy pogoda i rekordowo niski poziom Odry przeszkadzały w komfortowej rywalizacji oraz przeprowadzeniu rozgrywek z cyklu Grand Prix. Sezon szczęśliwie dobiegł już końca. Teraz przyszedł czas na podsumowanie klasyfikacji generalnej rywalizacji wędkarzy w roku 2015.
Z przyjemnością informujemy, że
kol. Ryszard Rudnicki złowił największą rybę sezonu. Był nią leszcz o wadze 2,16 kg. Klasyfikację generalną Grand Prix koła wygrał kol. Próchniak Krzysztof, drugie miejsce zajął kol. Wilczak Ireneusz, a trzecie miejsce kol. Kononowicz Paweł. Pełna klasyfikacja oraz punktacja dostępna tutaj. Gratulujemy wszystkim uczestnikom cyklu Grand Prix i zapraszamy do rywalizacji w kolejnym - miejmy nadzieję bardziej udanym - sezonie.

Zakończenie sezonu wędkarskiego '2014

Od wiosny na stronie internetowej Nietkowa systamatycznie informowaliśmy o organizacji zawodów wędkarskich naszego koła SUMIK. Pogoda oraz poziom Odry zezwalał na terminowe przeprowadzenie rozgrywek z cyklu Grand Prix. Sezon dobiegł już końca i przyszedł czas na podsumowanie klasyfikacji generalnej rywalizacji w roku 2014.
Z przyjemnościa informujemy, że
kol. Józef Małysa złowił największą rybę sezonu. Był nią leszcz o wadze 2,42 kg. Klasyfikację generalną wygrał kol. Janusz Bogulak, drugie miejsce zajął kol. Piotr Maciejewski, a trzecie miejsce - kol. Tomasz Szymański. Pełna klasyfikacja dostępna tutaj. Gratulujemy i już zapraszamy do rywalizacji w kolejnym sezonie.

Koło wędkarskie SUMIK zakończyło cykl zawodów Grand Prix w sezonie 2013. Klasyfikacja generalna, po podsumowaniu wyników wszystkich zawodów naszego koła, przedstawia się w sposób następujący:

1 miejsce - Piotr MACIEJEWSKI (129 punktów); 2 miejsce - Ireneusz WILCZAK (91 punktów); 3 miejsce -  Andrzej ROSIAK (45 punktów). Pełna klasyfikacja wędkarzy w załączniku. Największą rybą sezonu został szczupak (2,89 kg) złowiony przez Tomasza URBANIAKA. Zakończenie sezonu zostało zorganizowane nad stawem przy ul. Żwirowej. Zwycięzcom wręczono pamiątkowe puchary oraz nagrody, a wspólnie spędzone popołudnie obfitowało w opowieści dotyczące mijającego sezonu.