Przychodnia EKOMED - www.nietkow.pl

Przejdź do treści

Niepubliczny Zakład Opieki Medycznej EKOMED

Gabinet lekarski       Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EKOMED" od wielu lat zapewnia opiekę medyczną mieszkańcom Nietkowa i okolicznych wiosek. W przychodni znajduje się gabinet lekarski (pediatryczny, internistyczny i medycyny rodzinnej), punkt szczepień, gabinet pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, gabinet zabiegowy, punkt pobrań materiału do badań diagnostycznych, punkt badań EKG oraz gabinet pielęgniarki szkolnej.
Tuż obok przychodni funkcjonuje dobrze zaopatrzony Punkt Apteczny, zapewniający stały dostęp do niezbędnych podczas leczenia medykamentów.

Godziny przyjęć w przychodni

    *  *  *  *  *       

Nad właściwym funkcjonowaniem przychodni czuwa lek. med. Marzanna Bidzińska. Przychodnia EKOMED jest czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00 oraz od 15:30 do 18:00. Ważne jest również to, że EKOMED jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Okresowo w placówce można skorzystać z możliwości przeprowadzenia badań diagnostycznych, takich jak echo serca, badanie stawów, badanie tarczycy, czy badanie zatok. Wykonywane one są na specjalistycznym sprzęcie, opisywane i konsultowane przez lekarzy - specjalistów.

Rejestracja pacjentów

*  *  *  *  *

       Wszystkim mieszkańcom życzymy oczywiście dużo zdrowia, ale w razie potrzeby zachęcamy do skorzystania z oferty naszej przychodni zdrowia. Miła obsługa i profesjonalizm personelu gwarantują wysoki poziom świadczonych usług medycznych.


ZAPRASZAMY !!!

*  *  *  *  *

Gabinet zabiegowy
Budynek przychodni EKOMED
Punkt Apteczny
Punkt pobrań materiału do badań
Poczekalnia
Wróć do spisu treści